Володимир Бондаренко зустрівся із Надзвичайним та Повноважним послом України в Грузії Ігорем Долговим

Tool items

Делегація Київської міської ради на чолі з заступником міського голови – секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком зустрілася із Надзвичайним та Повноважним послом України в Грузії Ігорем Долговим.

Робоча зустріч проходить у місті Тбілісі (Грузія). До складу робочої грувійшли депутати Київської міської ради Ярина Ар'єва та Григорій Маленко, заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Оленич, співробітники секретаріату Київської міської ради та представники Київської міської державної адміністрації.

Як зазначив Володимир Бондаренко, в ході робочих зустрічей з представниками органів влади Тбілісі було піднято питання про заходи, спрямовані на святкування тридцятиріччя дипломатичних відносин між Україною та Грузією, можливість встановлення в Тбілісі мініатюри в знак дружби столиць, а також внутрішньополітичну ситуацію в обох країнах.

«Народи України та Грузії давно об'єднують дружні зв'язки, разом з цим особливого значення набуває українсько-грузинське співробітництво в освітній, культурно-гуманітарній та туристичній сферах. Робоча поїздка має на меті налагодження комунікації задля реалізації культурних, мистецьких та інших проєктів на території Грузії із метою популяризації столиці України», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що київська делегація також зустрінеться з представниками Сакребуло Тбілісі та депутатським корпусом, Грузинською національною асоціацією місцевого самоврядування.

Довідка. Угода про встановлення дружніх зв'язків між містами Тбілісі та Києвом була підписана 29 травня 1999 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі насосної станції № 9 на вул. Миколайчука Івана, 19 Б у Дніпровському районі міста Києва (334117899)
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)