Володимир Бондаренко: До обговорення проєктів публічних просторів Києва буде залучено громадськість

Tool items

У столиці розробили Положення про публічні консультації під час планування громадських просторів з метою врахування думки громадськості щодо їх облаштування.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, положення розроблено відповідно до стандартів та рекомендацій Ради Європи про участь громадськості у процесах прийняття рішень та принципів демократичного врядування.

«Необхідно враховувати інтереси територіальної громади під час планування громадських просторів у місті Києві. У проєкті рішення Київської міської ради передбачено затвердження положення, яким буде врегульовано визначення публічних просторів, об'єктів публічних просторів, процедуру організації, проведення та врахування результатів публічних консультацій. Відтак кияни напряму будуть впливати на зовнішній вигляд, функціонал, наповнення місць, де вони проводять час», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що проєкт рішення наразі перебуває на розгляді постійних комісій Київської міської ради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)