Київ та Львів обмінюються досвідом надання медичних послуг

Tool items

Депутати Київської міської ради, на чолі з головою постійної комісії з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальної політики Мариною Порошенко, та депутати Львівської міської ради обмінялись досвідом надання медичних послуг у містах.

Депутати двох міст провели спільну зустріч у Київській міській раді, а також відвідали Свято-Михайлівську клінічну лікарню, Міську клінічну лікарню №1 та Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району. 

За словами Марини Порошенко, в умовах війни медики, як і військові, знаходяться на передовій порятунку українців.

«Для того, щоб максимально підтримати медиків необхідна чітка узгодженість дій як на державному, так і на місцевому рівні. Разом з львівськими колегами обговорили питання як розширити кількість медичних послуг та покращити їх якість, розповіли про дієві механізми підтримки пацієнтів та медичного персоналу. Також обмінялись досвідом реалізації міських цільових програм, впроваджених у наших містах. Вони спрямовані на профілактику та скринінг ряду захворювань, забезпечення пацієнтів необхідними медикаментами, а заклади обладнанням, підтримку ментального здоров’я та ефективну взаємодію між хворими й лікарями. Крім того, обговорили проблеми, які постають перед галуззю охорони здоров’я у звʼязку із повномасштабним вторгненням та виклики до яких маємо готуватися на період повоєнного відновлення», – наголосила Марина Порошенко.

Депутатка впевнена, що ця зустріч стане поштовхом для нових ефективних рішень в охороні здоров’я двох міст.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про особливості звільнення самовільно зайнятих та самовільно забудованих релігійними організаціями (об’єднаннями), керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, чи які мають канонічні та
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ЦЕНТРУ «ЄВРОДІМ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі міста Києва (
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Валерія Лобановського, 116 у Голосіївському районі міста Києва (776473016)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (472013612)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (572001061)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 174-а у Голосіївському районі міста Києва (370188786)