Віталій Павлик: В єдності сила, тому необхідно консолідувати зусилля та разом боротись проти ворога

Tool items

В єдності сила, тому необхідно консолідувати зусилля та разом боротись проти ворога.

Про це сьогодні, 23 лютого, заявив депутат Київської міської ради Віталій Павлик під час пленарного засідання II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами Віталія Павлика, єднання народу – це неймовірна міць та могутність, яку не здолати будь-якому загарбнику.

«Київська міська рада показує приклад всім місцевим радам України у згуртованості та результативності діяльності заради безпеки киян та ефективного функціонування міської інфраструктури. Ми звернулись до Київського міського голови Віталія Кличка щодо залучення депутатів не лише до ухвалення рішень, але й до опрацювання всього комплексу питань та викликів, які наразі вкрай актуальні для киян», – зазначив Віталій Павлик.

Депутат додав, що український народ не допустить узурпаціі та пригнічення й надалі буде гідно боронити територіальну цілісність рідної землі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОЛІНІЙНИК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд на вул. Малинській, 16 у Святошинському районі міста Києва (241958319)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти на вул. Березняківській, 26-а у Дніпровському районі міста Києва (713398018)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (726666016)
  • Про відмову громадянці Литвиненко Яні Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на шосе Стратегічному у Голосіївському районі міста Києва (468018756)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (657630159)