Віталій Нестор: Першочерговою метою міської влади є збереження здоров’я кожного мешканця столиці

Tool items

Київська міська влада вживає всіх можливих превентивних заходів, аби провести роз'яснювальну роботу й запобігти розповсюдженню коронавірусної хвороби у столиці.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталій Нестор під час етеру програми «Київ. Вголос» на радіостанції «КиївFM».

За словами депутата, наразі місто забезпечує вакциною пункти вакцинації у лікарнях, торгово-розважальних центрах, водночас потрібно, щоб люди усвідомили – краще вакцинуватись, бути здоровим та живим, аніж наражати себе й оточення на небезпеку.

«Наразі збільшується кількість ліжко-місць у лікарнях для хворих на коронавірусну інфекцію. Згідно з протоколом проводяться інструктажі лікарів мобільних бригад, які виїжджають до пацієнтів з підозрою на коронавірус. Також у тестовому режимі запущена процедура отримання електронних перепусток для працівників підприємств, установ і організацій, які забезпечують життєдіяльність міста тощо. Необхідно робити щеплення, носити засоби індивідуального захисту і користуватися антисептиками при відвідуванні громадських місць й розважальних закладів», – зазначив Віталій Нестор.

Депутат додав, що у столиці продовжує збільшуватися тенденція щеплень, якщо так буде й надалі, то до кінця року зможуть вакцинуватися всі кияни.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про створення Координаційної ради з питань забезпечення транспортної соціальної послуги у місті Києві
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ПЕРЕМОГИ, 55-А» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (проїзди) на
  • Про надання Національному музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальному Комплексу земельної в постійне користування для експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (проїзду та автостоянки для відвідувачів Національного музею історії України у Другій світовій війні) на вул. Лаврській, 24 у
  • Про надання громадянину Морозу Івану Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у мікрорайоні Жуляни у Солом'янському районі міста Києва (669610154)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Роллана Ромена, 4-А у Святошинському районі міста Києва (678514179)