Віталій Кличко зустрівся з мером Катовіце

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Катовіце Марціном Крупою. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Зустрівся з мером Катовіце Марціном Крупою. Сьогодні, коли Україна б’ється проти російського агресора, ми, як ніколи, цінуємо підтримку наших друзів. Подякував полякам за допомогу, яку вони надають Україні та Києву. За те, що прихистили і допомагають українським біженцям. Також радий вітати місто Бучу, яке отримало такого надійного європейського партнера – ще одне місто-побратим, яким від сьогодні стало для Бучі Катовіце. Обговорили з моїм колегою і можливості подальшої гуманітарної допомоги Києву», – зазначив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких