Віталій Кличко передав нацгвардійцям 1 200 бронежилетів

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко передав Національній гвардії України 1 200 бронежилетів 4 та 5 класу захисту. Бронежилети місто отримало від партнерів.

«Війна, з якою Росія вдерлася в Україну, триває вже понад 4 місяці. Українці героїчно б’ються за свою незалежність та волю, за свою державність. І військові, які боронять нас на передовій, потребують якісного і надійного спорядження. Столична влада як може допомагає українським бійцям. Ми передаємо продукти харчування, засоби гігієни, автомобілі, найнеобхідніше спорядження. Сьогодні Київ передав Національній гвардії України 1 200 бронежилетів 4 та 5 класу захисту. Ці бронежилети місто отримало від партнерів. Спорядження пройшло всі необхідні дослідження та експертизи і має належні протоколи випробувань», – наголосив мер Києва.

Загалом, за словами Віталія Кличка, місто вже передало захисникам України майже 15 тисяч бронежилетів та 5 тисяч кевларових шоломів. Зокрема, в березні і квітні бронежилети місто передавало Територіальній обороні, захисникам-добровольцям, у травні 7 500 бронежилетів та 5 000 кевларових шоломів передали Сухопутним військам України, тоді ж 500 бронежилетів – Нацгвардії. У червні 1 700 бронежилетів – Державній прикордонній службі України. А сьогодні – 1 200 бронежилетів отримала Нацгвардія України.

«Національна гвардія пліч-о-пліч зі Збройними Силами України боронить державу. Я дуже вдячний міській владі, громаді Києва за те, що вони надають нам допомогу. Так, держава забезпечує нас усім, але допомога зайвою ніколи не буде. Тому дякую кожному киянину. Дякую, що ви пам’ятаєте, що є така гвардія, яка стоїть на захисті. Яка воює, несе службу по охороні громадського порядку і виконує ті завдання, які перед нею ставлять», – сказав командувач Національної гвардії України Юрій Лебідь та додав, що надані містом бронежилети мають керамічну полегшену пластину, а також балістичний захист.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»