Віталій Кличко: Київ отримав від партнерів іще 12 пожежно-рятувальних автомобілів і 7 швидких

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко передав службам столиці 12 пожежно-рятувальних автомобілів і 7 швидких, які Київ отримав від партнерів.

«Сьогодні, дякуючи нашим іноземним друзям та партнерам, до яких ми звертаємося, і які підтримують Україну та Київ у боротьбі з російським агресором, столиця отримала спецавтомобілі та спорядження. І ми передаємо це столичним рятувальникам та медикам. Йдеться про 12 пожежних та пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів. А також рятувальне спорядження зі Швейцарії. Тепер наше місто стало ще більш оснащеним, що стосується захисту від пожеж, зокрема в результаті ракетних обстрілів. Адже сьогодні, в умовах війни, нам вкрай важливо швидко та ефективно реагувати, аби врятувати життя людей. І місто Київ робить усе, що може, аби наші служби були забезпечені всім необхідним», – сказав мер столиці.

Зокрема, Київ отримав 2 нових автомобіля Renault для пінного гасіння пожеж. Це найсучасніші авто з 11 тис. л суміші для гасіння. Ці авто призначені для гасіння пожеж на автозаправках, нафтобазах, на виробництвах, а також там, де використання води при гасінні неможливе. Ці спецавто столиця отримала від німецьких та польських партнерів. Німці зібрали для Києва кошти, а поляки забезпечили виробництво автомобілів у найкоротші терміни.

Ще 7 пожежних авто столиці передало місто-побратим Києва – Лейпциг. Зокрема, й дві автодрабини довжиною 30 м, що вкрай необхідні для порятунку людей. А три пожежних авто передали громади кількох невеликих німецьких міст.

Також як допомогу від двох міст-побратимів Київ отримав 7 карет швидкої допомоги: 5 швидких від міста Гамбурга та 2 – від Лейпцига.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік