В. Прокопів: Подано лише 14 громадських проектів, кияни мають долучатися активніше

Tool items

3687

В. Прокопів: Подано лише 14 громадських проектів, кияни мають долучатися активніше 

1-го червня у Києві стартував другий Громадський бюджет, у рамках якого кожен може подати власний проект розвитку та покращення міста, чи окремого мікрорайону. Протягом трьох останніх тижнів подано лише 14 ідей. За словами заступника міського голови — секретаря Київради Володимира Прокопіва, це критично мало. Він закликав містян активніше долучатися до Громадського проекту.

“Поки маємо досить невисокі показники. Можливо, це пов’язано з періодом літніх відпусток. Та у киян є ще понад три тижні, аби зареєструвати власну ініціативу. Тож сподіваються, що до 15 липня, коли, власне, спливає термін подачі проектів, ми побачимо багато класних проектів. Хочу зазначити, що поки найбільше проектів, до речі, як і минулого року, подано в розділі “Освіта” та “Спорт”, - зазначив Володимир Прокопів.

Також, за його словами, більшість серед поданих проектів - “великі”. Тобто вартість їхньої реалізації передбачає фінансування у розмірі від 400 тисяч до 2 мільйонів гривень. 

Що стосується Громадських проектів, які реалізовують цьогоріч, виконання  4-х ідей-переможців із 62-х не розпочата або чекає рішення. Про це йшлося під час публічного звіту розпорядників бюджетних коштів про реалізацію громадських проектів. За словами першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, проекти, виконання яких ускладнене, мають бути переглянуті, а рішення – знайдене, як це відбулося з двома іншими проектами – освітлення в парку «Перемога» та ремонт футбольного поля НТУУ «КПІ».

«Безумовно, є частина проектів, які складні для виконання. Але мені приємно, що хвилюються і шукають рішення не лише автори проектів, але й виконавці. Це свідчить про бажання знайти спільну мову, разом зробити те важливе для міста, що працюватиме не один день, а роками. Виділені кошти мають бути освоєні. Ми всі разом просто зобов’язані зробити так, щоб Громадський бюджет запрацював, щоб він розвивався», – вважає Геннадій Пліс.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»