В Оболонському районі відремонтовано ділянку автомобільної дороги по вулиці Йорданській

Tool items

В Оболонському районі відремонтовано ділянку автомобільної дороги по вулиці Йорданській.

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, працівники комунальних підприємств в умовах воєнного стану продовжують ремонтувати автошляхи з метою підвищення рівня безпеки всіх учасників дорожньо-транспортного руху.

«Мешканці Оболонського району звернулись до моєї громадської приймальні щодо проведення належного ремонту автомобільної дороги. Дорожнє покриття на зазначеній частині по вулиці Йорданській було зношеним та потребувало негайного оновлення. Аварійний стан дороги ускладнював роботу екстрених служб, які прямували на виклики. Керівництво КП «ШЕУ Оболонського району» оперативно відреагувало на моє депутатське звернення, та відремонтували асфальтне покриття. Відтепер маршрут зручний та безпечний для водіїв і пішоходів. Міська влада створює комфортні умови для пересування автомобілістів задля зменшення кількості ДТП у столиці. Закликаю киян та гостей міста не нехтувати правилами дорожнього руху», – зазначив Богдан Чорній.

Депутат додав, що в цей складний воєнний час депутатські громадські приймальні працюють у посиленому режимі, кожен громадянин може направити звернення або прийти особисто задля того, щоб вирішити різного роду господарські питання.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану