В газеті «Вечірній Київ», на радіо «Голос Києва» та на телекомпанії «Київ» до грудня будуть змінені директори

Будівля Київської міської ради

Tool items

1495

В газеті «Вечірній Київ», на радіо «Голос Києва» та на телекомпанії «Київ» до грудня будуть змінені директори

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення «Про проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників засобів масової інформації Київради».

Згідно зі змінами, буде проведено конкурс на заміщення вакантних посад директора – головного редактора КП «Вечірній Київ», директора КП «Радіостанція «Голос Києва» та директора КП «Телекомпанія «Київ». Київський міський голова до 1 грудня поточного року винесе на затвердження Київради кандидатури осіб для призначення на посади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)