У столиці з’явиться вулиця генерала Воробйова

Tool items

У столиці з’явиться вулиця генерала Воробйова

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати дали нове ім’я ще одній столичній вулиці.

Зокрема перейменовано вулицю Курську на вулицю генерала Геннадія Воробйова у Солом’янському районі. Це сприятиме вшануванню пам’яті видатного українського військовика, генерал-полковника, кандидата історичних наук. 

Геннадій Воробйов з 2009 до 2014 року був командувачем Сухопутних військ ЗСУ.  У 2014 році призначений першим заступником начальника Генерального штабу ЗС України. Понад два роки прослужив безпосередньо на передовій. Був нагороджений орденами Богдана Хмельницького всіх ступенів, орденом “За мужність”, багатьма медалями та відзнаками Міністерства оборони України. Також був начальником Національного університету оборони імені Івана Черняховського. Раптово помер 11 лютого 2017 року. 

Перейменування пройшло громадське обговорення на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.

Перейменування підтримали 66 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери