У столиці відбудуться екскурсії за туристичними маршрутами «Київ історичний» та «Київ хрещатий»

Tool items

У столиці 20 та 21 серпня відбудуться чергові прогулянки за маршрутами «Київ історичний» та «Київ хрещатий». Безоплатні екскурсії містом організовані Управлінням туризму та промоцій КМДА та КНП «Київський центр розвитку туризму».

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, під час екскурсій всі охочі дізнаються цікаві факти про історію давнього Києва, а також побачать пам’ятки архітектури, які розташовані в «серці» української столиці.

«З давніх-давен наші предки розбудовували Київ та захищали місто від ворогів. Наразі історія повторюється, і нам знову потрібно обороняти столицю від окупантів. У час війни мешканці та гості нашого міста ще більше почали цікавитись історією заснування столиці, а також вивчають біографії відосих діячів, які розбудовували місто. Тому наша команда організувала безоплатні екскурсії містом для того, щоб громадяни отримали змогу послухати захопливі розповіді від екскурсоводів та прогулятись знаковими місцями міста. Допоки живе український народ – історію та культуру нашої нації не можливо знищити», – розповіла Марина Радова.

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА додала, що маршрути були розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, які розташовані неподалік. У випадку ворожих обстрілів напередодні екскурсій – організатори заходу залишають за собою право скасувати подію.

Екскурсійний маршрут «Київ історичний» відбудеться 20 серпня (час проведення з 10:00 до 12:00). Місце зустрічі: біля центрального входу Софіївського собору (вул. Володимирська, 24). Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/5q9HSXM23ePn37Ph6.

Маршрут: Софіївська площа – Андріївський узвіз – Контрактова площа – вул. Петра Сагайдачного – Поштова площа – фунікулер – Михайлівська площа.

Екскурсійний маршрут «Київ хрещатий» відбудеться 21 серпня (час проведення з 10:00 до 12:00). Місце зустрічі: біля центрального входу Бессарабського ринку (Бессарабська площа, 2). Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/waJmQsfo5chLkC8A9.

Маршрут: Бессарабська площа – вул. Хрещатик – Європейська площа – Хрещатий парк – парк «Володимирська гірка» – Андріївська церква.

Реєстрація є обов'язковою. Зареєстрованим учасникам буде підтверджено реєстрацію телефонним дзвінком.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)