У столиці призерам олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів пропонують присвоювати персональні стипендії Київської міської ради

Tool items

У столиці школярам, які є призерами олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів пропонують присвоювати персональні стипендії Київської міської ради.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 17 серпня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту Вадима Васильчука, проєкт рішення розроблено з метою залучення учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва до наукової, навчально-дослідницької, винахідницької роботи, а також поглибленого вивчення шкільних предметів.

«Обмежувальні карантинні заходи через COVID-19, а з 24 лютого – повномасштабна російсько-українська війна спричинили значний збій у наданні освітніх послуг. Учні перебувають у стресі, а також максимально віддалились від звичного режиму навчання. Тому необхідно додатково мотивувати учнів та підтримувати їх потенціал, оскільки це сприятиме налагодженню навчального процесу. Прийняття цього проєкту рішення надасть можливість надавати підтримку школярам, які є призерами олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів, авторами винаходів та мають високі досягнення у вивченні навчальних предметів», – зазначив Вадим Васильчук.

Депутат додав, що проєкт рішення передбачає присвоєння 100 персональних стипендій учням закладів загальної середньої освіти.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)