У столиці планують збільшити кількість наземних пішохідних переходів

Tool items

У столиці планують збільшити кількість наземних пішохідних переходів з метою забезпечення фізичної безбар’єрності транспортної інфраструктури.

Такий проєкт рішення за ініціативи заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка та депутатів Київської міської ради Ксенії Семенової, Євгена Кузьменка, Лілії Пашинної, Григорія Маленка, Максима Нефьодова, Зої Ярош, Ірини Никорак, Олесі Пинзеник, Вікторії Бурдукової, Георгія Зантараї, Олени Говорової, Миколи Конопелька, Владислава Трубіцина, Андрія Вітренка та Михайла Присяжнюка вже зареєстровано в Київській міській раді.

За словами депутатки Київської міської ради Ксенії Семенової, у час повномасштабної російсько-української війни питання створення безбар'єрного середовища в місті стає ще більш актуальним, оскільки до столиці з лінії фронту повертаються військові, які отримали інвалідність або травми кінцівок внаслідок поранень. Доступність міського простору має бути новою суспільною нормою.

«Підземні пішохідні переходи є справді бар’єром для пересування людей з дитячими візками, людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших маломобільних категорій населення. Проєкт рішення розроблено з метою забезпечення фізичної безбар’єрності транспортної інфраструктури. Збільшення кількості наземних пішохідних переходів буде реалізовано шляхом модернізації перехресть, будівництва, капітального ремонту та реконструкції світлофорних об’єктів. Депутатський корпус Київської міської ради створює простір необмежених можливостей для киян та гостей міста, в якому не має місця дискримінації та враховують інтереси кожного. Необхідно забезпечити всім мешканцям рівний доступ до транспорту, адміністративних будівель та інших міських об’єктів. Міська влада переймає європейський досвіт та впроваджує сучасний підхід щодо планування столиці», – розповіла депутатка.

Ксенія Семенова додала, що також проєкт рішення передбачає дублювання підземних – наземними пішохідними переходами. Це є проявом людиноцентричності.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)