У столиці може з'явитися ландшафтний парк «Смородинський»

Будівля Київської міської ради

Tool items

887

У столиці може з'явитися ландшафтний парк «Смородинський»

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати підтримали проект рішення щодо оголошення території природно-заповідного фонду місцевого значення та встановлення охоронних зон території в межах Подільського й Смородинського узвозів та вулиці Нагірної в Шевченківському районі Києва.

Передбачається, що відповідний ландшафтний парк матиме площу 22 га.

«Ми дуже ретельно розробляли даний проект рішення. Головна мета – захистити древні пагорби у Шевченківському районі столиці від забудови. Даним документом ми вирішуємо проблему комплексно, а не ведемо боротьбу з кожним будівельним посяганням окремо. Якщо рішення підтримають у сесійній залі, то під захисним статусом опиняться одразу 22 гектари цінних пагорбів. Ми хочемо не тільки створити Смородинський ландшафтний парк, а й розвивати його. Тут є великі можливості для активного відпочинку, дитячих таборів, спортивних змагань», – зазначає суб'єкт подання даного рішення, член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Дмитро Банас.

Цьогоріч на облаштування Смородинського парку вже заклали 1,5 млн гривень. Це буде перша черга робіт: прокладання доріжок, встановлення смітників, декоративні насадження та загальний благоустрій схилів узвозу.

Відповідно до проекту рішення, на території регіонального ландшафтного парку «Смородинський» забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає або може негативно впливати на стан природних комплексів та об'єктів чи перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням.

Відповідний проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань екологічної політики.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва Є-1539
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»