У столиці готуються до святкування Дня сусіда

Будівля Київської міської ради

Tool items

У столиці готуються до святкування Дня сусіда

Постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики сьогодні підтримала План заходів щодо підготовки та відзначення в місті Києві Дня сусіда у 2019 році. Свято проходитиме у столиці вперше. За рішенням Київради воно відбуватиметься щорічно у третю суботу травня.

Відтак, районні адміністрації повинні популяризувати подію та максимально поінформувати киян. Департамент культури та освіти КМДА мають організувати просвітницькі заходи, присвячені Дню сусіда.

За словами ініціатора свята, депутата Київради Людмили Костенко, День сусіда  – вагомий та вкрай необхідний соціальний захід.

«Це не просто знайомство із жителями свого будинку. В його корінні набагато глибша суть: люди організовуються і влаштовують, приміром, спільні домашні дитячі садочки, допомагають малозабезпеченим сусідам, вирішують проблеми із працевлаштуванням. З 2003 року День сусіда став загальноєвропейською практикою і сьогодні він відзначається у 50-ти країнах світу. Я сподіваюся, що дане міське свято стане хорошою практикою, та навіть більше – традицією, і для нашого Києва та його мешканців», – підкреслила Людмила Костенко.

У рамках Плану заходів, Департамент охорони здоров’я  КМДА повинен передбачити наявність екстреної (швидкої) медичної допомоги. Порядок під час святкування – за  Головним управлінням Національної поліції у місті Києві.

З 2020 року підготовку заходів до Дня сусіда буде включено до міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)