У столиці для дітей з деокупованих і прифронтових територій провели майстер-клас «Квітка перемоги»

Tool items

У столиці для дітей з деокупованих і прифронтових територій провели майстер-клас «Квітка перемоги». Захід відбувся за ініціативи депутата Київської міської ради Тараса Криворучка у партнерстві з Територіальним центром соціального обслуговування Дніпровського району та представництвом Міжнародної організації охорони здоров’я та гуманітарної допомоги в Україні «Project HOPE Ukraine». 

Як зазначив Тарас Криворучко, такі заходи допомагають дітям відчути себе частиною спільноти, знайти нових друзів, розвивати свої таланти, надихнутись новим і пізнати себе з іншого боку. 

«На дітей випало багато випробувань. У кожного з них своя історія, яку довелось прожити під час війни, біль, який довелось пізнати. Вони разом з родинами вимушені були залишити свої домівки через війну. У багатьох з них – батько на фронті, або загинув, захищаючи Україну. Ці діти вже бачили багато біди та людського болю. Вони потребують нашої уваги і турботи, оскільки втратили не тільки своє звичне середовище, але й залишилися без друзів і звичних занять. Ми повинні зробити все можливе, щоб забезпечити їм можливості для розвитку і щасливого дитинства. Це включає як фізичну, так і емоційну підтримку, доступ до освіти та різних творчих активностей. Кожна посмішка дитини, кожні щасливі оченятка зараз – це як промінчик світла в темряві. Робимо, що повинні», – наголосив Тарас Криворучко. 

Депутат додав, що всі учасники майстер-класу отримали в подарунок гру «Маленькі вчинки – великі зміни» розроблену Департаментом суспільних комунікацій КМДА, яка розвиває здібності до комунікації з друзями, батьками, навколишнім світом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)