У столиці затверджено міську цільову програму для захисту прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Tool items

Київрада затвердила міську цільову програму «Діти. Сім’я. Столиця на 2025–2027 роки», що спрямована на захист прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та які з різних причин залишились без батьківського піклування. Про це повідомила заступниця голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

«Ця програма є логічним продовженням попередньої цільової програми, в межах якої вдалося досягнути суттєвих результатів. Так, з 2019 року попри пандемію, війну та початок повномасштабного вторгнення нам вдалося відкрити соціальний гуртожиток для дітей, які досягли 18 років і перебувають у черзі на отримання житла. Також створено два Центри соціальної підтримки дітей, один із яких опікується дітьми з народження, 6 дитячих будинків сімейного типу, відділення захисту та соціально-психологічної підтримки дітей, які постраждали або стали свідками насильства, та дві «зелені кімнати» для роботи з ними. Невдовзі буде закінчено будівництво малого групового будинку для дітей у Дарницькому районі Києва, а за підтримки КМДА – відкрито Малий груповий будинок «Хеппі хоум». Окрім цього, киянам з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вручено ордери на 168 квартир», – сказала Марина Хонда. 

За її словами, прийнята нова цільова програма спрямована на розширення захисту прав та інтересів дітей в умовах воєнного часу. 

«Кожна дитина має право на виховання в сім’ї. Нова програма сприятиме розвитку сімейних форм виховання, підтримці сімей, що виховують дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також забезпеченню їх соціально-психологічною допомогою», – наголосила Марина Хонда.

Вона додала, що цільова програма передбачає додаткові ресурси для профілактики соціального сирітства, а також підтримку одиноких батьків і матерів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у пров. Хрестовому, 12/14 у Печерському районі міста Києва (710577399)