У столиці діти створили обереги для військових «Янголи для тих, хто нас захищає»

Tool items

У столиці діти під час творчого майстер-класу створили обереги з вовни для військових «Янголи для тих, хто нас захищає».

Майстер-клас організовано за підтримки Уповноваженої Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівської.

Як зазначила Леся Петрівська, протягом двогодинного майстер-класу діти власноруч створювали ангеликів з вовни, які є символічними оберегами для наших бійців. 

«Діти найбільше страждають від війни, оскільки не можуть самостійно пережити стрес та відпустити негативні емоції. Спільно з волонтерами організовуємо різного роду заходи для малечі задля того, щоб допомогти їм подолати страх та, хоч на кілька годин, повернутись до звичного дитинства в колі однолітків. Цього разу було організовано незвичний майстер-клас під час якого діти створювали обереги для близьких людей, рідних та українських військових, які протистоять агресору. Дві години позитиву, світла та затишку в компанії щирих дітей заряджають на перемогу на всіх фронтах! Дякую усім, хто долучився до заходу та допоміг збільшити кількість янголів-оберегів. Діти вірять в нашу армію, а ми зробимо все можливе задля їх світлого майбутнього», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що невдовзі обереги будуть передані захисникам України на лінії фронту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Миропільській, 13 у Дніпровському районі міста Києва (612534181)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Санаторній, 12 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (565541104)
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельних ділянок в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка № 159 на вул. Бориспільській, 17 у Дарницькому районі міста Києва (474392908)
  • Про відзначення на території міста Києва пам’ятних дат і ювілеїв у 2023 році