У Солом’янському районі висадили квіткове панно в пам’ять про київського активіста Романа Ратушного

Tool items

У Солом’янському районі по вулиці Протасів Яр висадили квіткову композицію в вигляді емблеми ГО «Захистимо Протасів яр» з метою увіковічення пам’яті про київського активіста Романа Ратушного. Панно створили працівники КП УЗН Солом'янського району.

Як зазначили в КП УЗН Солом'янського району, Роман Ратушний був учасником Революції Гідності, з перших днів повномасштабної російсько-української війни зі зброєю в руках боронив Київ, а згодом воював на Сумщині та під Ізюмом, де загинув обороняючи Україну.

«Ми завжди будемо пам’ятати героїв. Київський активіст Роман Ратушний був засновником ГО «Захистимо Протасів яр» та зробив неоціненний внесок у розбудову нашого суспільства та країни, він самовіддано захищав екологію столиці. Наші співробітники створили квітник у вигляді емблеми громадської організації. Це наша вдячність за патріотизм і відданість герою, оскільки його життя – це частина нової української легенди, на ім'я Роман Ратушний», – зазначили в КП УЗН Солом’янського району.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану