У Солом’янському районі висадили квіткове панно в пам’ять про київського активіста Романа Ратушного

Tool items

У Солом’янському районі по вулиці Протасів Яр висадили квіткову композицію в вигляді емблеми ГО «Захистимо Протасів яр» з метою увіковічення пам’яті про київського активіста Романа Ратушного. Панно створили працівники КП УЗН Солом'янського району.

Як зазначили в КП УЗН Солом'янського району, Роман Ратушний був учасником Революції Гідності, з перших днів повномасштабної російсько-української війни зі зброєю в руках боронив Київ, а згодом воював на Сумщині та під Ізюмом, де загинув обороняючи Україну.

«Ми завжди будемо пам’ятати героїв. Київський активіст Роман Ратушний був засновником ГО «Захистимо Протасів яр» та зробив неоціненний внесок у розбудову нашого суспільства та країни, він самовіддано захищав екологію столиці. Наші співробітники створили квітник у вигляді емблеми громадської організації. Це наша вдячність за патріотизм і відданість герою, оскільки його життя – це частина нової української легенди, на ім'я Роман Ратушний», – зазначили в КП УЗН Солом’янського району.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»