У парку «Нивки» висадили 10 дубів

Tool items

У Шевченківському районі на території парку «Нивки» висадили 10 черешчатих дубів.

До висадки саджанців дерев долучились депутати Київської міської ради Дмитро Банас та Катерина Кириченко, генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний та директор КП УЗН Шевченківського району Віталій Цимбалюк.

Як зазначив Олексій Король, до процесу озеленення парку також долучились вихованці дитячого садочка, які в той час вийшли на прогулянку. 

«Подія вийшла пізнавально-практичною. Відтепер діти зможуть спостерігати, як ростуть висаджені ними ж дерева. У столиці підростає нове покоління озеленювачів, і головним завданням дорослих було не заважати малечі. На жаль, повітряна тривога змусила дітей швидко йти в укриття, проте все ж разом ми встигли висадити 10 красивих молодих дубів», – розповів генеральний директор КО «Київзеленбуд».

Олексій Король додав, що збільшення кількості зелених насаджень є запорукою збереження довкілля та створення комфортного середовища для дозвілля на свіжому повітрі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)
  • Про перейменування вулиці Анатолія Пантелькіна у Святошинському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВАНГАРД» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Автозаводській, 76 в Оболонському районі міста Києва (241249191)
  • Про перейменування вулиці Сєченова у Голосіївському районі міста Києва