
Tool items
У Шевченківському районі на території парку «Нивки» висадили 10 черешчатих дубів.
До висадки саджанців дерев долучились депутати Київської міської ради Дмитро Банас та Катерина Кириченко, генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний та директор КП УЗН Шевченківського району Віталій Цимбалюк.
Як зазначив Олексій Король, до процесу озеленення парку також долучились вихованці дитячого садочка, які в той час вийшли на прогулянку.
«Подія вийшла пізнавально-практичною. Відтепер діти зможуть спостерігати, як ростуть висаджені ними ж дерева. У столиці підростає нове покоління озеленювачів, і головним завданням дорослих було не заважати малечі. На жаль, повітряна тривога змусила дітей швидко йти в укриття, проте все ж разом ми встигли висадити 10 красивих молодих дубів», – розповів генеральний директор КО «Київзеленбуд».
Олексій Король додав, що збільшення кількості зелених насаджень є запорукою збереження довкілля та створення комфортного середовища для дозвілля на свіжому повітрі.