У наступному році в парку «Орлятко» облаштують додаткові локацій для відпочинку

Tool items

У наступному році в парку «Орлятко», розташованому в Солом’янському районі, облаштують додаткові локацій для відпочинку, нові дитячі та спортивні майданчики, а також місця для відпочинку дітей старшого віку.

Депутат Київської міської ради Вячеслав Непоп направив відповідне депутатське звернення з метою передбачити у 2022 році в бюджеті Києва кошти на реконструкцію та благоустрій ще однієї черги парку «Орлятко».

Вячеслав Непоп зазначив, що через велику кількість відвідувачів парку, потрібно влаштувати більше різних локацій для відпочинку, з новими дитячими та спортивними майданчиками.

«Заплановано влаштувати у парку сучасний памп-трек – спеціальну трасу з перепадами висоти та схилами, на якій можна кататися на велосипедах, самокатах, скейтах та роликах. Також обладнати доріжки з ФЕМ-покриття та огорожі, провести озеленення парку та встановити полив, встановити дитячі та два спортивних майданчики, встановити аератор для озера, а також освітлення та відеонагляд», – розповів депутат Київської міської ради.

Вячеслав Непоп додав, що наступного року у планах зробити Солом‘янку ще привабливішою та комфортнішою, зокрема, продовжити роботу над громадськими просторами району, де кияни могли б із задоволенням гуляти, і куди б приводили своїх дітей.

Як і обіцяв Київський міський голова Віталій Кличко, разом робимо Київ містом парків.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)