У Міському саду проводяться роботи з благоустрою літньої естради – Ракушки

Tool items

Співробітниками Центрального парку культури та відпочинку проводяться роботи з благоустрою літньої естради – Ракушки, розташованої у Міському саду.

Про це повідомив генеральний директор Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артем Сауляк. За його словами, наразі у планах відновити сцену літньої естради, провести роботи з фарбування фасаду та відновлення дерев’яного амфітеатру на 800 місць.

«Територія парку – це сучасна європейська локація різноманітних розваг під відкритим небом та одне з найулюбленіших місць дозвілля і відпочинку. Наша мета – зробити так, щоб кожен мешканець та гість столиці хотів повернутися сюди знову і знову, провести тут свій вільний час та насолодитися красою і величчю столиці. Тому співробітники Центрального парку культури і відпочинку роблять все можливе, аби упорядкувати території парку, власними силами підтримують чистоту та порядок у ньому та відновлюють такі перлини Маріїнського парку, як амфітеатр «Ракушка». Завдання, яке поставив нам мер Віталій Кличко - робити наше місто упорядкованим й привабливим для кожного», – зазначив Артем Сауляк.

За словами Артема Саулюка, Центральний парк має на меті вдихнути нове життя у цей історичний для киян об'єкт, та надати можливість мешканцям та  гостям міста Києва любуватися цим визначним для всіх поколінь місцем.

Нагадаємо, що невдовзі Центральний парк культури та відпочинку стане частиною великого туристичного маршруту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.