У Міському саду проводяться роботи з благоустрою літньої естради – Ракушки

Tool items

Співробітниками Центрального парку культури та відпочинку проводяться роботи з благоустрою літньої естради – Ракушки, розташованої у Міському саду.

Про це повідомив генеральний директор Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артем Сауляк. За його словами, наразі у планах відновити сцену літньої естради, провести роботи з фарбування фасаду та відновлення дерев’яного амфітеатру на 800 місць.

«Територія парку – це сучасна європейська локація різноманітних розваг під відкритим небом та одне з найулюбленіших місць дозвілля і відпочинку. Наша мета – зробити так, щоб кожен мешканець та гість столиці хотів повернутися сюди знову і знову, провести тут свій вільний час та насолодитися красою і величчю столиці. Тому співробітники Центрального парку культури і відпочинку роблять все можливе, аби упорядкувати території парку, власними силами підтримують чистоту та порядок у ньому та відновлюють такі перлини Маріїнського парку, як амфітеатр «Ракушка». Завдання, яке поставив нам мер Віталій Кличко - робити наше місто упорядкованим й привабливим для кожного», – зазначив Артем Сауляк.

За словами Артема Саулюка, Центральний парк має на меті вдихнути нове життя у цей історичний для киян об'єкт, та надати можливість мешканцям та  гостям міста Києва любуватися цим визначним для всіх поколінь місцем.

Нагадаємо, що невдовзі Центральний парк культури та відпочинку стане частиною великого туристичного маршруту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про передачу ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ДЕСЕНКА» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування учбово-оздоровчої бази «Десенка» на вул. Труханівській, 42 (острів Труханів) у Дніпровському районі міста Києва (364065526)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 року № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про приєднання міста Києва до Європейської мережі «Здорові міста»
  • Про затвердження міської цільової програми «Київ – місто рівних можливостей» на 2022-2024 роки
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень на вул. Ризькій, 57-г у Шевченківському районі міста Києва (