Центральному парку Києва передали в постійне користування 26,7 га землі

Tool items

Центральному парку культури та відпочинку Києва передали в постійне користування 26,7 га землі. Це території парків-пам'яток садово-паркового мистецтва «Хрещатик», «Міський сад» та «Маріїнський».

Таке рішення прийняли 22 квітня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 95 депутатів.

За словами генерального директора Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артема Сауляка, відповідний проект рішення Київської міської ради був готовий ще в лютому 2016 року, але його узгодження профільною комісією відбулось тільки зараз.

«Завдяки прийняттю цього рішення, парк стане частиною великого столичного туристичного маршруту. А оформлення всіх 26,7 га землі на праві постійного користування за ЦПКіВ дозволить забезпечити якісну експлуатацію, збереження та розвиток паркових зон, а також надасть нові можливості для проведення там культурно-масових заходів», – зазначив Артем Сауляк.

За словами Артема Сауляка, після прийняття Київрадою відповідного рішення ЦПКіВ планує: провести інвентаризацію майна КП «УЗН Печерського району Києва» на паркових територіях, створити службу обслуговування паркових територій і провести тендери на надання послуг з їх обслуговування, створити службу охорони паркових територій, найняти штатного ландшафтного дизайнера та узгодити з громадськістю питання нових ландшафтних пропозицій тощо.

«Ми готуємо комплексну програму, яка дасть парку нове життя. Це буде не тільки культурна складова, сучасна і затребувана, а й креативний підхід до оформлення парку. Просте «підстригання трави» має залишитися в минулому. Наш парк на сьогоднішній день це на 50% зелені насадження, але подивіться, як він відрізняється від європейських аналогів, де практично кожен крок – це природна фотозона. Ми прагнемо до такого формату, і будемо планувати бюджет по-новому, виходячи з сучасних вимог», – повідомив Артем Сауляк.

Довідка. Центральний парк культури та відпочинку Києва був створений у 1949 році, проте як юрособа існує з 1999 року. Засновником цього комунального закладу виступає Київська міська рада.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»