У Київському зоопарку облаштували зелений острів для капуцинів

Tool items

У Київському зоопарку облаштували зелений острів для родини з шести капуцинів. 

Як повідомили в Київському зоопарку, на острові без парканів та огорож ростуть великі розлогі дерева, висотою понад 10 метрів, а між ними закріплені спеціальні дерев’яні конструкції для стрибків та прогулянок тварин. 

«Родина з шести капуцинів в зоопарку отримала власний зелений острів. Тож тепер 25-річний Персімон разом зі своїми подружками Нюбе, Сілк, Ельдорадо, Чучкою і Жучкою насолоджуються новою великою природною зоною, площею 250 кв. м. Мавпочки мають власний романтичний оглядовий місточок над озером та дерев’яний грибок від спеки та дощу. Крім цього на території для них спорудили чотири помости для пікніків. Наші співробітники турбуються про тварин та продовжують облаштовувати комфортні зони для їх дозвілля», – зазначили в Київському зоопарку. 

Усі охочі можуть побачити капуцинів у нижній частині Київського зоопарку. Також для відвідувачів доступні вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану