У Київському зоопарку маленьке ведмежатко Бері вперше вийшло до свого вольєра

Tool items

Кияни та гості міста зможуть побачити шестимісячну ведмедицю Бері в великому природному вольєрі Ведмежого континенту Київського зоопарку.

Як повідомили в Київському зоопарку, ведмежа народилось 19 січня та наразі спільно з мамою Бейбі вийшло до вольєра.

«Ведмежа сім‘я Боба, Бейбі та маленької Бері внесена до племінної Книги та належить до цінної генетичної лінії гімалайських ведмедів. Дорослі тварини любителі поїсти – тільки за один день кожен з них з’їдає близько 18 кг різноманітних кормів, зокрема м'яса, риби, овочів, фруктів, круп, а також меду, горіхів та ягід. Маленька Бері окрім найсмачнішого у світі маминого молока, також має власні уподобання: м’ясо, бурячок, вівсяна кашка, фрукти та хліб, – загалом щоденно вона з’їдає 4 кілограми збалансованого корму. Також ведмежа полюбляє солодку малинку. Саме через таку любов ведмедів до ягід, маленьку назвали Бері (Ягідка). Як і звичайні діти, маля бавиться з мамою, купається у штучному ставку, лазить та стрибає колодами, а також з подивом вивчає навколишній світ», – зазначили в Київському зоопарку.

Всі охочі можуть побачити Бері щодня з 10:00 до 12:00 у великому природному вольєрі Ведмежого континенту. Також для відвідувачів доступні вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану