У Київській міській раді відкрилась фотовиставка «Миру тобі, Україно»

Tool items

У приміщенні Київської міської ради відкрилась фотовиставка «Миру тобі, Україно». Фотовиставка розрахована на іноземних гостей, які відвідуватимуть будівлю, щоб ознайомити їх із українською ідентичністю та культурою. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Нам дуже приємно презентувати цю виставку в стінах КМДА. Вона дає можливість нашим іноземним гостям подивитися на Україну з іншого боку – через традиційне вбрання. Зокрема, побачити, що попри війну життя продовжується, познайомитися з українською унікальністю та самобутністю. На цих фотографіях зображені жінки з різних сфер суспільства. Тут є і зірки шоу-бізнесу, діячки культури та мистецтв, політикині, медичні працівниці, волонтерки, громадські діячки. Кожна з цих жінок на своєму місці зараз робить усе можливе, аби наша країна якнайшвидше перемогла у війні. І я вірю, що це станеться вже зовсім скоро», – зазначила Марина Хонда.

Авторка проекту Катерина Потлова зазначила, що виставка відвідала вже сім країн і щоразу збирала позитивні відгуки та слова підтримки від іноземців.

«Я родом з Маріуполя, і для мене війна триває з 2014 року. Наш проект працює з 2015 року, і з його допомогою ми намагаємося привернути якомога більше уваги до війни в Україні. За цей час ми зробили більше 6 000 унікальних фото. Я сподіваюся, що виставка у стінах КМДА, покаже іноземцям нашу силу духу, нашу незламність та нашу це унікальність», – розповіла Катерина Потлова.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік