У Києві створили квіткове панно на честь окремого загону спеціального призначення «Азов»

Tool items

До Дня Української Державності у Києві створили квіткове панно на честь окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов». Про це повідомляє КО «Київзеленбуд».

«На площі 35 кв. м ми висадили 8700 квітів. У центрі синьо-жовтого прапора – символіка «Азова». Для створення картинки обрали агератум, тагетіс жовтий, ірезіне, альтернантеру Ван-Гутта та цинерарію. Та звісно, ніяких квітів не вистачить, щоб подякувати нашим сталевим «азовцям» за їхню незламність у боротьбі за Україну», – розповідає генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король. 

Бійці полку «Азов» стали символом незламності українського народу у боротьбі за право бути незалежним, жити на рідній вільній від окупантів землі, у демократичній державі з більш ніж тисячолітньої історією і успішним майбутнім. 

«Це наша присвята сучасним героям і наш маленький внесок у те, аби про «Азов» пам’ятали і продовжували робити все можливе для звільнення наших героїв, маємо докласти максимум зусиль, щоб захисники «Азовсталі» якнайшвидше повернулися додому, до своїх рідних», – зазначив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний. 

Панно, присвячене героям, висаджене на зеленому схилі перед Печерським мостом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану