У Києві придбають спеціально обладнані шкільні автобуси для перевезення дітей з особливими освітніми потребами

Tool items

У Києві придбають спеціально обладнані шкільні автобуси для перевезення дітей з особливими освітніми потребами до закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 17 лютого, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 92 депутати.

Ініціаторами проєкту рішення стали заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський та депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко.

За словами Валентина Мондриївського, необхідно створити сприятливі умови для налагодження ефективного навчального процесу.

«Наразі у 44 закладах загальної середньої освіти столиці здобувають освіту 428 дітей з порушеннями зору та слуху, діти, які користуються кріслами колісними, милицями, ходунками. Також у 130 закладах загальної середньої освіти міста Києва в інклюзивних та спеціальних класах здобувають освіту 482 дитини з розладами аутичного спектра, в тому числі діти з інтелектуальними порушеннями», – повідомив Валентин Мондриївський.

Як зазначила Марина Порошенко, необхідно забезпечити комфортні умови для перевезення дітей з особливими освітніми потребами до закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти.

«Хочу наголосити, що серед всіх дітей з особливими освітніми потребами, які відвідують столичні інклюзивні школи лише третина навчається у закладах наближено до місця свого проживання, решта долає до школи не маленьку відстань. Тому, щоб створити комфортні умови для перевезення дітей з особливими освітніми потребами до навчальних закладів необхідно придбати спеціально обладнані шкільні автобуси. Таким рішенням ми забезпечимо право здобувачів освіти безперешкодно браті участь в освітньому процесі разом з однолітками, Адже пріоритетним завданням депутатського корпусу є створення у місті рівних умов та можливостей для всіх дітей без винятку», - зазначила Марина Порошенко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ГЕОРГ ДЕВ’ЯТИЙ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі у пров. Георгіївському, 9 у Шевченківському районі міста Києва (686484313)
  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати