У Києві презентували 3D мінімакет Будинку Крістера

Tool items

У парку Гірка Крістера відкрито 3D мінімакет, який відтворює двоповерховий будинок Вільгельма Крістера, якому Київ завдячує своїм озелененням. Скульптура розташована біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка.

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова, на мінімакеті розміщена табличка з описом українською та англійською мовами, а також шрифтом Брайля, що робить пам‘ятку доступною для людей із інвалідністю.

«Ідея відтворити відому пам’ятку архітектури Києва виникла у місцевих активістів, а реалізували її за кошти Громадського бюджету. Роботу доручили Василю Маркушу, з яким вже працювали на відтворенні схожої моделі Софійського собору. Хочу відзначити, що експонат — клопітка праця, створена з дерева», — зазначила Марина Радова.

В Управлінні туризму та промоцій КМДА додали, що завдяки шрифту Брайля люди з порушеннями зору зможуть отримати інформацію про помістя садівника, водночас ті, хто має порушення слуху, прочитають про мінімакет по QR-коду, який розміщено поруч зі зменшеним будинком.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в