У Дарницькому районі розпочали вертикальне озеленення фасадів будівель

Tool items

У Дарницькому районі розпочали вертикальне озеленення фасадів будівель у рамках еко-ініціативи «Місто живих стін». Управління екології та природних ресурсів КМДА, яке започаткувало таку еко-ініціативу, передало району 50 паростків винограду Вічі.

Як повідомили в Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, міська влада прийняла рішення збільшити площу зелених насаджень у столиці та приділити особливу увагу вертикальному озелененню.

«Дарницький район з радістю переймає цю ініціативу в Управління екології та природних ресурсів КМДА. Еко-ініціативу розпочали з висадження паростків винограду Вічі біля будівлі Дарницької РДА. До висадки винограду підійшли креативно та з думкою про майбутню красу. Частину паростків передали Керуючій компанії Дарницького району та Управлінню освіти для того, щоб продовжити висадження паростків на території шкіл, садочків та комунальних будівель Дарницького району»,  розповіли в Дарницькій РДА.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану