Тимчасова контрольна комісія Київської міської ради з питань перевірки ПрАТ «ХК «Київміськбуд» продовжує роботу та опрацьовує матеріали про діяльність акціонерного товариства

Tool items

Депутати Київської міської ради провели друге засідання тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова тимчасової контрольної комісії Мирослава Смірнова, необхідно фахово та детально перевірити інформацію, оприлюднену в журналістських розслідуваннях щодо діяльності акціонерного товариства.

«Наразі представники ПрАТ «ХК «Київміськбуд» підготували та передали в тимчасову контрольну комісію фінансову звітність про діяльність, включно з 2019 року, інформацію про будівельні проєкти, а також інформацію стосовно нарахованих та виплачених у 2019-2022 роках до бюджету Києва дивідендів. З метою детального вивчення отриманих документів від імені комісії звернулись до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням надати доручення Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА фахово провести аудит всіх матеріалів. І вже на основі отриманих результатів на наступних засіданнях тимчасової контрольної комісії буде детально опрацьовано та розглянуто отримані дані», – розповіла Мирослава Смірнова.

Депутатка додала, що крім цього, рекомендували наглядовій раді ПрАТ «ХК «Київміськбуд» організувати зустріч інвесторів та керівництва акціонерного товариства та повідомити про час та місце цієї зустрічі.

Нагадаємо, що територіальна громада міста Києва має контрольний пакет акцій ПрАТ «ХК «Київміськбуд», частка становить 80 відсотків статутного капіталу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Брагінського В.В.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Кушніра І.І.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінового вирішення питання виходу підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з кризового фінансового стану
  • Про додаткові заходи щодо підтримки сил безпеки і оборони з метою забезпечення національної безпеки та відсічі збройної агресії російської федерації проти України
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:72:224:0004) для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на просп. Повітряних Сил, 41 у Солом’янському районі міста Києва (610792587)
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПРЕСВІТЕРІАНСЬКОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ «ШЛЯХ ЖИТТЯ» У ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА земельної ділянки в постійне користування для влаштування зеленої зони навколо молитовного будинку на просп. Оболонському, 52-Б в Оболонському районі міста Києва (324353033)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста Києва (661203956)
  • Про передачу громадянці Горбачовій Олександрі Сергіївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на вул. Юнкерова Миколи, 34 у Оболонському районі міста Києва (578839994)
  • Про надання громадянці Михайленко Альоні Миколаївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Фруктовій, 4Б у Подільському районі міста Києва (201616020)