Розпочала роботу тимчасова контрольна комісія Київської міської ради з питань перевірки діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд»

Tool items

Депутати Київської міської ради провели перше засідання тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова тимчасової контрольної комісії Мирослава Смірнова, основним завданням тимчасової контрольної комісії є перевірка діяльності, у тому числі і фінансово-господарської ПрАТ «ХК «Київміськбуд», а також інформації, оприлюдненої у травні цього року в журналістському розслідуванні та в інших відкритих джерелах.

«Територіальна громада міста Києва має контрольний пакет акцій ПрАТ «ХК «Київміськбуд», частка становить 80 відсотків статутного капіталу. Тому з метою захисту законних інтересів громади необхідно перевірити інформацію, оприлюднену в журналістських розслідуваннях щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд». Задля цього депутати Київської міської ради створили тимчасову контрольну комісію. Сьогодні на першому засіданні комісії спільно з колегами поставили перед представникам акціонерного товариства завдання надати фінансову звітність про діяльність за 2019-2022 роки та перший квартал 2023 року, а також повну інформацію про розпочаті, триваючі, призупинені та закінчені будівельні проєкти, включно з 2019 року. Крім цього, ПрАТ «ХК «Київміськбуд» має надати інформацію стосовно нарахованих та виплачених у 2019-2022 роках до бюджету Києва дивідендів та пов’язаних з такими господарськими операціями розрахунків, розпоряджень та протокольних рішень», – розповіла Мирослава Смірнова.

Депутатка додала, що надалі на засіданнях тимчасової контрольної комісії буде детально опрацьовано та розглянуто надану інформацію, та в результаті обговорення винесено пропозицій стосовно діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 953 «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» та ведення суспільного діалогу
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.12.2018р. № 242/6293 «Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на проспекті Перемоги, №73-а у Святошинському районі м. Києва»
  • Про зміну найменування Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:62:033:0024) комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:79:364:0067) для будівництва житлового комплексу з об’єктами культурно-побутового, соціального призначення у кварталі, обмеженому вулицями Степана Рудницького, Самійла Кішки, Юлії Здановської, Композитора Мейтуса у Голосіївському
  • Про відмову громадянину Медведєву Богдану Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вешенському, 53 у Деснянському районі міста Києва (469012920)