Столичних глядачів запрошують на вистави 9 комунальних театрів

Tool items

У Києві триває театральний сезон: глядачів запрошують на вистави 9 комунальних театрів. Про це повідомляє Департамент культури КМДА. 

Зокрема, для наймолодших киян і гостей столиці працюють Київський академічний театр юного глядача на Липках, Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра і творча майстерня «Театр маріонеток».

Також свої вистави пропонують:

Київський академічний театр «Актор»;
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»;
Київський академічний театр «Колесо»;
Київський національний академічний Молодий театр;
Київський академічний драматичний театр на Печерську;
Київський академічний драматичний театр на Подолі. 

Інші комунальні театри активно готуються до нового театрального сезону, перебувають на закордонних гастролях або ставлять камерні постановки на різних сценічних майданчиках Києва та інших українських міст.

Нагадаємо, що всі вистави у театрах йдуть винятково державною мовою. 

Звертаємо увагу, що театри працюють із дотриманням вимог безпеки під час воєнного стану: у разі сигналу повітряної тривоги вистави зупиняються, а глядачі прямують до найближчого укриття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік