Співробітників Київської міської ради нагородили почесними грамотами та подяками Київського міського голови

Tool items

Нагородження співробітників Київської міської ради з нагоди 31-ї річниці незалежності України відбулось у сесійній залі Київської міської ради. Почесні грамоти та подяки Київського міського голови вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, почесні грамоти та подяки були присвоєні співробітникам Київської міської ради, які зробили значний внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурно-освітній розвиток України та столиці.

«Війна змінила наші життя та вплинула на діяльність органу місцевого самоврядування, оскільки виникло багато нових завдань, які необхідно вирішувати. Співробітники Київради щоденно докладають максимум зусиль для того, щоб місто безперебійно працювало. Я хочу подякувати всім, хто працює над розвитком та укріпленням місцевого самоврядування. Тримаємо власний фронт та точно переконані в тому, що наша держава переможе. Ми об’єднані спільною метою та маємо достатньо мотивації для того, щоб разом протистояти ворогу та підтримувати життєдіяльність столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що в умовах воєнного стану Київська міська рада в повному обсязі продовжує здійснювати свої повноваження  та реалізує стратегічні завдання задля цивільного захисту та підвищення обороноздатності міста.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі