Рятувальники, сапери і психологи провели перші безпекові тренінги для киян на одній зі станцій метро

Tool items

Сьогодні сапери, рятувальники та психологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій та фахівців Товариства Червоного Хреста України провели тренінги із безпекової тематики на одній зі станцій метро. Локацію обрали, аби залучити до навчань та поділитися корисною інформацією з якнайбільшою кількістю містян.

Пасажири змогли відпрацювати отримані знання, зокрема, як надавати допомогу при різних видах кровотеч або що робити, якщо у людини панічна атака. Також слухачам детально розповіли про вміст тривожної валізи та як її правильно зібрати. А фахівці піротехнічної служби ознайомили із алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

«Із 24 лютого наше підприємство на собі відчуло, що таке згуртуватися та налагодити життєдіяльність на станціях за декілька годин для всіх, хто шукав захисту від ворожих російських ракет. Із перших днів повномасштабної війни на станціях метрополітену укривалося близько 20 тисяч людей. Нині ми поступово повертаємося до звичного ритму життя, проте в нашому повсякденні лунають сирени і напоготові стоїть тривожна валіза, тому, на жаль, правила безпеки в умовах війни – наша реальність», – розповів начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він висловив сподівання, що пасажири столичної підземки охоче долучаться до тренінгів, адже на них вони отримають знання, які можуть врятувати власне життя або життя близьких.

Директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін зазначив, що метро не випадково обрали для проведення безпекових тренінгів, адже щодня метрополітеном користується велика кількість пасажирів, яких можна долучити до участі у таких навчаннях.

Загалом у вестибюлі станції метро було розміщено чотири тематичні локації, підготовлені піротехніками, фахівцями з цивільного захисту, психологами та фахівцями з домедичної допомоги.

Захід отримав багато позитивних відгуків від пасажирів, тому проведення таких тренінгів найближчим часом продовжать.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану