Публічні простори Києва можуть бути використані як осередки культури

Tool items

Нові ідеї для розвитку культурного життя міста Києва було напрацьовано під час стратегічної сесії з розробки нової комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022–2024 роки».

Про це повідомила сьогодні, 18 травня, депутатка Київської міської ради, секретарка Постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

За її словами, в умовах адаптації до карантинних обмежень важливо переосмислити та максимально використати потенціал публічних просторів як осередків культури.  

«У місті все має функціонувати, враховуючи фундаментальні потреби киян. А розробка цієї програми важлива, оскільки цей документ визначає розвиток культурного життя міста на наступні три роки, і буде підставою для виділення бюджетних коштів», – зазначила Євгенія Кулеба.

Вона підкреслила, що в умовах карантинних обмежень саме парки, сквери, ботанічні сади, бульвари та площі можуть стати перспективними локаціями для реалізації культурно-мистецьких проєктів та проведення лекцій, дискусій і обговорень у форматі open air. Крім того, публічні простори можуть активно використовуватися у якості «сцени» для імерсивних вистав.

«Публічний простір – це «колективний продукт», у створенні якого беруть участь представники різних верств населення, різного роду занять, переконань. Важливою його якістю є здатність сприяти підсиленню соціальної взаємодії та комунікації, а також створювати умови для різних форм культурного самовираження у реальному, а не віртуальному світі», – зазначила депутатка і підкреслила, що зустрічі off-line в умовах пандемії більш безпечні, ніж на інших майданчиках.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)