Протягом трьох тижнів масові спортивні заходи будуть проходити без глядачів

Tool items

709

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло сьогодні, 17 березня, вирішилося питання проведення масових спортивних заходів без глядачів терміном на три тижні. 

Про це у прямому етері проєкту «Погоджувальна рада» на телеканалі «Київ» заявив заступник міського голови — секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко. 

Таким чином матч-відповідь ⅛ фіналу Ліги Європи між «Шахтарем» і «Ромою», який відбудеться завтра, 18 березня, на НСК «Олімпійський», пройде без глядачів.

«Це одне з важливих рішень міської влади, яке, в першу чергу, передбачає мінімізацію розповсюдження коронавірусу. Підкреслю, станом на сьогодні зафіксована нова кількість хворих. Понад 3,5 тисячі перебувають у лікарнях, 71% з яких у тяжкому стані», - зазначив Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва