Посилений контроль на в’їздах у столицю діятиме до 22:00 неділі, 19 квітня

Tool items

329

Посилений контроль на в’їздах у столицю діятиме до 22:00 неділі, 19 квітня. На дев’яти встановлених постах контролю за четвер, 16 квітня, зафіксували 40 осіб, у яких виявили підвищену температуру тіла. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Нагадаю, що від учора посилили контроль на в’їздах у столицю. Водіям та пасажирам транспорту на основних в’їздах до Києва виміряють температуру. Авто, що прямують у місто, і в яких більше трьох людей, перевіряють медики та правоохоронці. Такі обмеження діятимуть до 22:00 неділі 19 квітня. За вчорашній день на в’їздах, де стоять пости, зафіксували 40 осіб, у яких виявили підвищену температуру тіла. Шістьох з них оглянули медики швидкої допомоги, яку викликали. Ніхто з цих людей у місто не в’їхав. Їм рекомендували повернутися додому, самоізолюватися та звернутися до лікарів», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що про посилення обмежень на в’їздах у Київ у передсвяткові та святкові дні киян та гостей столиці попередили завчасно.

«Але, не всі дослухалися... І затори, справді, були. Від учора на дев’яти в’їздах до Києва чергують  представники Нацгвардії, МНС та медики. І всі автомобілі, де перебуває троє і більше осіб, зупиняють для вимірювання температури. Ми вже не вперше закликаємо людей не виїжджати без нагальної потреби. Залишатися вдома», – сказав Віталій Кличко.

Також мер Києва навів інформацію щодо того, як ситуація із поширенням коронавірусу стрімко розгортається у сусідній Білорусі.

«Там ще тиждень тому проводили масові зібрання, фестивалі та спортивні змагання. А на вчора – вже понад 4 тисячі інфікованих. Більше, ніж в Україні. І вірус стрімко розповсюджується. Тому не нехтуйте правилами! І якщо вам довелося поїхати у справах в Київ –  перед контрольним пунктом доведеться трохи почекати. Ми робимо це для того, щоб врятувати здоров’я та життя людей. Щоб після Великодніх свят не сталося вибуху хвороби. Щоб швидше ми пройшли цю кризу і послабили та зняли обмеження», – наголосив Віталій Кличко.

Також він нагадав: якщо на посту на в’їзді в Київ у людини виявляють температуру вищу за 37,5 градусів, її відправляють на самоізоляцію. Якщо температура 38 і вище – викликають швидку. Також медики можуть зробити експрес-тест на коронавірус.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про деякі питання нарахування орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, плати за право тимчасового користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, для розміщення рекламних засобів, про сплату пайової участі літніх та сезонних майданчиків кафе і ресторанів
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (609661104)
  • Про відмову громадянину Волосенку Костянтину Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (571301471)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень на вул. Райдужній, 63, 65 у Дніпровському районі міста Києва (430014639)
  • Про передачу громадянці Шибко Людмилі Володимирівні у власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. 5-тій Озерній, будинок 2а у Дарницькому районі міста Києва (458293757)