На території нефункціонуючого протитуберкульозного диспансеру за кошти інвестора побудують медичний центр

Tool items

Медичний центр побудують за кошти інвестора на території нефункціонуючого протитуберкульозного диспансеру у пров. Чеслава Бєлінського, 6 у Шевченківському районі.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 84 депутати.

Як повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА, рішення стосується дозволу на знесення застарілих будівель та початок підготовки конкурсу із залучення інвестора. 

Рішення Київради також передбачає проведення інвентаризації та незалежної оцінки об’єктів комунальної власності у пров. Чеслава Бєлінського, 6, які на праві оперативного управління закріплені за КНП «ФТИЗІАТРІЯ». Орієнтовна загальна площа об’єктів становить 1153,0 кв. м. Це будівля поліклініки, підсобне приміщення та прохідна. Протитуберкульозний диспансер закрито з травня 2015 року. Будівлі диспансеру перебувають у незадовільному стані, їх подальша експлуатація є неможливою, оскільки не відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам та нормам. 

Зокрема, інвестиційним проектом передбачається списання майна комунальної форми власності з відшкодуванням його вартості до бюджету Києва та будівництво сучасного медичного центру з паркінгом. 

Згідно з орієнтовними техніко-економічними показниками проєкту, розробленими за попередніми розрахунками КП «Київське інвестиційне агентство», обсяг інвестицій складатиме близько 216 млн грн. 

Як повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА, знесення об’єктів комунальної власності столичної громади відбуватиметься винятково після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення договору та компенсації вартості комунального майна інвестором.

Нагадаємо, що надання протитуберкульозної допомоги мешканцям Шевченківського та Солом’янського районів здійснюється на базі КНП «ФТИЗІАТРІЯ» за адресою: вул. Васильківська, 35.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)