Мешканці та гості міста продовжують знайомитись з історією Києва

Tool items

Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» продовжують проводити безкоштовні екскурсії містом. Цими вихідними відбулись чергові прогулянки за маршрутами «Київ незламний» та «Київ історичний».

За словами начальниці Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марини Радової, всі охочі можуть долучатись до екскурсій та пізнавати Київ, як історичний та культурний центр Європи.

«Учасники прогулянки ознайомились зі знаковими локаціями Другої Світової війни та оглянули об’єкти, які були зруйновані внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України. Окрім цього під час екскурсії «Київ історичний» всі охочі доторкнулись до історії стародавнього Києва та пройшлись історичним центром міста, від Софіївської площі до Подолу. Наша команда надалі буде організовувати безкоштовні пізнавальні прогулянки для киян та гостей столиці, які бажають детальніше ознайомитись з багатовіковою історією Києва та дізнатись імена людей, які створювали та будували місто впродовж багатьох століть», – розповіла Марина Радова.  

Начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації додала, що маршрути були розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії можуть безперешкодно пройти в укриття, які розташовані неподалік.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану