Київрада зібралась позачергово, аби гарантувати столичним медикам надбавки в наступному році

Tool items

669

Київрада зібралась позачергово, аби гарантувати столичним медикам надбавки в наступному році 

Наступного року медичні працівники столичних комунальних лікарень отримуватимуть надбавки від міста. Відповідне рішення депутати Київської міської ради затвердили, внісши зміни до цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки під час позачергового пленарного засідання. 

Відтак, із січня 2021 року щомісяця медики комунальних лікарень столиці будуть отримувати надбавки до своєї зарплатні з міського бюджету: лікарі – 5 тисяч гривень, медсестри – 4 тисячі, молодший медперсонал – 2 тисячі гривень. 

«Ми не можемо залишатися осторонь. Адже йдеться про підтримку наших медиків, які сьогодні рятують здоров’я і життя киян! Тільки цього року на доплати медпрацівникам столиця спрямувала зі свого бюджету 1 мільярд гривень. Сума – немала. Але гроші, що отримують медики, не ті, на які вони заслуговують. Я пропоную наступного року збільшити видатки на фінансову допомогу медикам комунальних лікарень Києва», – зазначив мер Києва Віталій Кличко. 

Мова йде про фінансову допомогу 30 тисячам медичних працівників столиці.

Також Віталій Кличко підкреслив, що міська влада продовжує виділяти кошти  на ремонти та оснащення лікарень, на закупівлю медикаментів та засобів захисту, а також на підтримку медиків.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги особам із соціально незахищених верств населення у комунальному некомерційному підприємстві «Київська стоматологія» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про передачу громадянці Болотній Ользі Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Лермонтова 4, 39 у Дарницькому районі міста Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ФЕЛІКСІЯ» договору оренди земельної ділянки від 23 серпня 2005 року № 85-6-00219 (зі змінами)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БД НЕРУХОМІСТЬ» земельної ділянки в оренду для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному підприємству "МТ КОНСАЛТІНГ" у поновленні договору оренди земельної ділянки від 16.11.2005 № 79-6-00375 (зі змінами) для будівництва, обслуговування та експлуатації комплексу з продажу та обслуговування автомобілів на перетині вул. Михайла Бойчука(Кіквідзе) та Залізничного шосе у Голосіївському районі
  • Про передачу ПАРТНЕРСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРАЙМ РЕНТ ЛП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд громадського призначення на Богуславському узвозі, 3 у Подільському районі міста Києва