Київрада зібралась позачергово, аби гарантувати столичним медикам надбавки в наступному році

Tool items

595

Київрада зібралась позачергово, аби гарантувати столичним медикам надбавки в наступному році 

Наступного року медичні працівники столичних комунальних лікарень отримуватимуть надбавки від міста. Відповідне рішення депутати Київської міської ради затвердили, внісши зміни до цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки під час позачергового пленарного засідання. 

Відтак, із січня 2021 року щомісяця медики комунальних лікарень столиці будуть отримувати надбавки до своєї зарплатні з міського бюджету: лікарі – 5 тисяч гривень, медсестри – 4 тисячі, молодший медперсонал – 2 тисячі гривень. 

«Ми не можемо залишатися осторонь. Адже йдеться про підтримку наших медиків, які сьогодні рятують здоров’я і життя киян! Тільки цього року на доплати медпрацівникам столиця спрямувала зі свого бюджету 1 мільярд гривень. Сума – немала. Але гроші, що отримують медики, не ті, на які вони заслуговують. Я пропоную наступного року збільшити видатки на фінансову допомогу медикам комунальних лікарень Києва», – зазначив мер Києва Віталій Кличко. 

Мова йде про фінансову допомогу 30 тисячам медичних працівників столиці.

Також Віталій Кличко підкреслив, що міська влада продовжує виділяти кошти  на ремонти та оснащення лікарень, на закупівлю медикаментів та засобів захисту, а також на підтримку медиків.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про надання згоди на реалізацію проєкту цільових екологічних (зелених) інвестицій для придбання автобусів,оснащених електричними двигунами
  • Про внесення змін до додатка до рішення Київської міської ради від 19 липня 2018 року № 1346/5410 «Про участь комунального підприємства «Київміськсвітло» у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»
  • Про відмову громадянину Ахмедову Віктору Джалаловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва в урочищі Горбачиха у Дніпровському районі міста Києва (520201689)
  • Про передачу громадянці Харченко Євгенії Анатоліївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 23а у Голосіївському районі міста Києва (757556270)
  • Про адміністративну комісію при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації
  • Про надання Національному Антикорупційному Бюро України дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівлі на вул. Василя Сурикова, 3 у Солом'янському районі міста Києва (330131592)