Київрада встановила знижки на відвідування муніципальних музеїв

Tool items

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили знижки окремим категоріям населення на відвідування муніципальних музейних закладів.

Відтак, безкоштовно (крім екскурсійного обслуговування) муніципальні музеї Києва зможуть відвідувати: 

1) особи з інвалідністю І групи;
2) ветерани війни (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни);
3) військовослужбовці строкової служби та які були призвані на військову службу за призовом у зв'язку з мобілізацією; 
4) особи, звільнені з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби;
5) батьки військовослужбовця, який загинув (помер) або пропав безвісти під час проходження військової служби;
6) члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни;
7) реабілітовані особи, які стали особами з інвалідністю внаслідок репресій або є пенсіонерами;
8) особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та П категорії;
9) діти-сироти;
10) діти, позбавлені батьківського піклування;
11) діти дошкільного віку;
12) працівники музеїв та закладів музейного типу;
13) здобувачі вищої освіти відповідного фахового напрямку;
14) особи, які отримали статус постраждалих учасників Революції Гідності. 

Також знижку в розмірі 50% від вартості вхідного квитка зможуть отримати учні, студенти, пенсіонери, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщино, діти війни, інваліди П групи, особи з багатодітних сімей. 

«Окрім того, власники «Картки киянина» зможуть розраховувати на знижку в 15% від вартості вхідного квитка», - зазначає співавтор проєкту рішення, депутат Київради Вікторія Муха. 

При цьому вона підкреслила, що відповідні правила не поширюються на екскурсійне обслуговування. Обов’язковим є наявність відповідного посвідчення для всіх пільгових категорій. 

«Шороку 18 травня місто буде проводити День відкритих дверей музеїв. Цього дня всі комунальні музейні заклади можна буде відвідувати безкоштовно. Переконана, що встановлення таких пільг зробить відвідування музеїв більш доступним для окремих категорій людей», - наголосила Вікторія Муха. 

Рішення підтримали 91 депутат Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)