Київрада планує виділити 625,3 млн грн на будівництво Подільського мостового переходу

Вулиця Воздвиженська

Tool items

3749

Київрада планує виділити 625,3 млн грн на будівництво Подільського мостового переходу

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили внесення змін до бюджету міста Києва на 2017 рік.

Зокрема, пропонується збільшити видатки спеціального фонду Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київради (КМДА) на будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро на суму 625,3 млн грн.

Також місто готове надати обіцяні кошти на проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017». До Державного бюджету України Київ має спрямувати субвенцію у сумі 165 мільйонів гривень.

«Місто зобов’язалося надати на проведення Євробачення 200 мільйонів гривень. 50 мільйонів – Київ спрямував ще в минулому році. Однак, тоді встигли освоїти лише 35 мільйонів гривень. Тому сьогодні ми готові надати решту обіцяних коштів – 165 мільйонів», – зазначив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

У свою чергу, з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік, Київ також отримав субвенції від держави.

«Зокрема, 160 мільйонів гривень отримало місто для виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю, допомоги для догляду за людьми з інвалідністю. 37 мільйонів – на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. Ще 10 - отримало місто на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги», – зауважив Андрій Странніков.

З метою належного функціонування закладів освіти та покращення навчального процесу пропонується збільшити видатки і профільній галузі. В тому числі, підвищити посадові оклади педагогічних працівників.

Проект рішення мають розглянути на сесії Київради.

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 467/6518
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791, та параметрів громадського бюджету на 2020 рік
  • Про внесення зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1043/4050 "Про бюджет міста Києва на 2018 рік"
  • Про затвердження істотних умов енергосервісних договорів
  • Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання у належному стані теплових та водопровідних мереж на території міста Києва
  • Про запровадження заборони на підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до моменту розробки технічних паспортів на будинки та містобудівної і землевпорядної документації на прибудинкові території
  • Про реорганізацію Міжобласної спеціальної вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів Шевченківського району м. Києва шляхом приєднання її до Школи І-ІІІ ступенів № 199 Шевченківського району м. Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЯВІР-95» договору оренди земельної ділянки (зі змінами) для будівництва, експлуатації та обслуговування автостоянки з комплексом супутніх послуг на вул. Озерній в Оболонському районі м. Києва А-25727