Київрада планує розширити коло підприємців для отримання фінансово-кредитної підтримки

Tool items

2092

Київрада планує розширити коло підприємців для отримання фінансово-кредитної підтримки

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали проект рішення, який вдосконалює механізм фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у столиці. 

Згідно з документом, пропонується розшити коло позичальників. Відтак, розраховувати на фінансово-кредитну підтримку зможуть зареєстровані у Києві резиденти України, які мають у столиці або області виробничі потужності. 

 «Ми також пропонуємо утричі до 72 місяців збільшити максимальний строк надання фінансово-кредитної підтримки. Відповідні зміни сприятимуть розширенню доступу малих та середніх підприємств до фінансово-кредитних ресурсів за європейською відсотковою ставкою. Таким чином ми зможемо забезпечити зростання інвестиційної та економічної активності підприємців. Як наслідок, отримаємо нові робочі місця у столиці, збільшення надходжень до міського бюджету та конкурентоспроможну продукцію», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков. 

Пропонується зростання і максимальної суми кредиту для одного позичальника. Наразі вона становить 250 тисяч євро в національній валюті, планується збільшити фіндопомогу до 600 тисяч євро. 

«Минулого року у програмі фінансово-кредитної підтримки взяли участь 7 підприємств. Вони взяли кредити на загальну суму 23,8 мільйони гривень і отримали компенсацію відсотків на суму 718,5 тисяч гривень. Наразі 10 малих та середніх підприємств очікують на відповідну підтримку від міста. Цим рішенням ми пропонуємо, що Київ покриватиме 50% від суми відсотків за кредитним договором, які сплачені позичальником за звітний місяць. Це має стимулювати підприємців до розвитку», - наголосив ініціатор проекту рішення, депутат Київради Олександр Бродський.

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)