«Київ вночі»: у Музеї історії міста Києва презентували виставку робіт українських митців ХIX-XXI століття, натхненних нічною красою столиці

Tool items

До Дня Києва в Музеї історії міста Києва презентували художню виставку робіт українських митців ХIX-XXI століття, натхненних нічною красою столиці. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну та запровадженням комендантської години українці щовечора ставлять життя на паузу. Кияни позбавлені радості насолоджуватись атмосферою нічного міста. Переживаючи такі обмеження і непрості випробування, ми тягнемося до культури і мистецтва, шукаємо розради та візуальної втіхи. Проєкт «Київ вночі» дозволяє нам насолодитись мальовничими краєвидами нічної столиці минулих століть від українських митців XIX-XX століття, а також побачити очима сучасних художників, як місто змінилося за останні роки. Ми можемо подумки повернутись у мирний Київ і на деякий час поринути в спогади, що зігрівають і надихають, дають сили для подальшої боротьби», – зазначила Ганна Старостенко.

За словами генеральної директорки Музею історії міста Києва Діани Попової, цей виставковий проєкт має на меті занурити відвідувачів у приємні спогади та мрії про бажані прогулянки улюбленими місцями нічної столиці.

«Звісно, комендантська година – це необхідна міра в умовах воєнного стану, утім ми сумуємо за своїми безтурботними емоціями та можливістю нікуди не поспішати ввечері. Віримо в перемогу світла над пітьмою, бо найтемнішу ніч завжди змінює ранок. Мріємо зустріти мирний світанок над київськими схилами! І цією виставкою ми прагнемо дати кожному нашому відвідувачу змогу хоч на деякий час повернутись у Київ, де нічне життя вирувало, а не завмирало», – зауважила Діана Попова.

На виставці «Київ вночі» представлені роботи відомих художників минулих часів та сучасності – Миколи Мурашка, Олександра Животкова, Мойсея Вайнштейна, Олени Придувалової, Ганни Криволап, Анатолія Марчука, Антона Логова, Самуїла Каплана та інших.

Відвідати експозицію можна до 30 червня в Музейно-виставковому центрі Музею (вул. Богдана Хмельницького, 7): у середу–неділю з 12:00 до 19:00, понеділок–вівторок – вихідні. Каса працює до 18:30.

Наголошуємо, виставка проходить із дотриманням безпекових вимог. Просимо містян бути обачними та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Найближче до Музейно-виставкового центру укриття – станція метро «Театральна».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)