У столиці вдосконалять процес розміщення окремих елементів благоустрою, зокрема тимчасових споруд, вендингових систем та електричних зарядок

Tool items

У столиці вдосконалять процес розміщення окремих елементів благоустрою, а саме: тимчасових споруд, терміналів, поштоматів, вендингових систем та електричних зарядок. Таке рішення ухвалили сьогодні, 13 червня, депутати Київради. Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

Зокрема, оренда земельних ділянок для розміщення елементів благоустрою відтепер проходитиме через державні онлайн-аукціони Прозорро.Продажі. За результатами онлайн-аукціонів КП «Київ.Прозорро» укладатиме договори з орендарями, які отримали право оренди земельних ділянок строком на 5 років із можливістю її продовження. Торги через електронні біржі збільшать доходи в бюджет міста в кілька разів. Орієнтовний дохід у 2026 році – близько 1 млрд грн.

«Наразі існує багато проблемних питань щодо розміщення елементів благоустрою. Ми більше року розробляли й удосконалювали проєкт, який врегулює цей процес. Щоб вивчити громадську думку, запустили опитування в міському застосунку Київ Цифровий. У ньому взяли участь 58 000 киян. 74% із них проголосували за зменшення кількості МАФів, а 81% – за продаж права на розміщення на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі. Після реалізації проєкту кількість тимчасових споруд зменшиться в кілька разів. Також буде створений єдиний архетип. І до кожної споруди будуть проведені стаціонарні джерела комунікацій. Це допоможе подолати хаотичне розміщення проводів, що висять на стовпах освітлення, та спростить умови для господарської діяльності підприємців. Крім того, цим рішенням ми врегулюємо процедуру встановлення терміналів, електрозарядних станцій і поштоматів», – розповів Михайло Буділов.

Він додав, що всі підприємці зможуть допрацювати відповідно до терміну, зазначеного в їхній дозвільній документації, а впровадження цього проєкту відбуватиметься протягом двох років.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у пров. Хрестовому, 12/14 у Печерському районі міста Києва (710577399)