Київ приведе всі елементи благоустрою до єдиних євростандартів

Tool items

1659

Київ приведе всі елементи благоустрою до єдиних євростандартів

У Києві запроваджується єдиний архітектурний тип протипаркувальних засобів, урн для сміття та огороджень місць проведення ремонтних робіт. Таке рішення було прийнято на розширеному засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації.

Контейнери та урни для сміття повинні бути встановлені на території кожної організації чи установи, на вокзалах, ринках, пляжах, парках та скверах, а також біля освітніх, медичних установ, біля торговельних об'єктів, входів до метрополітену, на зупинках громадського транспорту та в інших місцях масового перебування громадян.

На урнах має бути нанесена інформація про власника, користувача, балансоутримувача та номер його телефону, аби кожен киянин мав змогу висловити свої зауваження щодо стану об’єкта і території.

Крім того, при проведенні робіт на проїзній частині магістралей та вулиць у якості огорожі використовуватимуться дорожні блоки із полімерних матеріалів.

Антипаркувальні стовпчики будуть двох видів: металеві та гумові. У разі контакту пішохода чи авто з таким огородженням, воно не повинно бути зруйновано чи пошкоджене. Стовпчики також обладнані спеціальним механізмом, який дозволятиме комунальникам безперешкодно проведести роботи з благоустрою чи прибирання території.

«Усі елементи благоустрою повинні бути виготовлені з активного, нетоксичного, нерадіоактивного, негорючого, пружного матеріалу із підвищеними фізико-механічними властивостями, що забезпечують цілісність конструкції під час наїзду на неї автомобіля. Такі елементи повинні бути естетично привабливими, антивандальними, витримувати як високі літні, так й низькі зимові температури з довгим експлуатаційним терміном» – підсумував перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва в постійне користування земельної ділянки для утримання та благоустрою зелених зон і зелених насаджень та обслуговування території скверу між будинками № 5 та № 7 на вул. Лісківській у Деснянському районі міста Києва (655703994)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Елерон» договору оренди земельної ділянки від 30 травня 2007 року № 75-6-00348 для реконструкції з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ринку на вул. Симиренка, 5 у Святошинському районі (380526617)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Кибальчича Миколи, 3а у Дніпровському районі міста Києва (556241596)
  • Про надання Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-книгосховища бібліотеки на Боричевому узвозі, 13 у Подільському районі міста Києва (597639086)
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Княжий Затон, 12-Б у Дарницькому районі міста Києва (680653916)